|
Rok szkolny 2014/2015
|
Spotkania w
Młodzieżowym
Ośrodku Socjoterapii nr 7 w Warszawie |
27 listopada 2014
Łukasz Czapla - strzelectwo
|
|
|
23 października 2014
Edward Skorek - piłka siatkowa
|
|
|
1 października 2014
Dariusz Goździak - pięciobój nowoczesny
|
|
|
|
Spotkania w Szkole Podstawowej nr 1 w
Wyszkowie |
27 listopada 2014
Łukasz Czapla - strzelectwo
|
|
|
28 października 2014
Joanna Jóźwik i Artur Kuciapski - bieg na 800 m.,
Andrzej Wołkowycki - trener
|
|
|
13 października 2014
Bogdan Wenta - piłka ręczna, trener
|
|
|
29 września 2014
Dariusz Goździak - pięciobój nowoczesny
|
|
|
15 września 2014
Sebastian Kawa - szybownictwo
|
|
|
|
|
Góra strony |
Rok szkolny 2013/2014
|
Spotkania w
Młodzieżowym
Ośrodku Socjoterapii nr 7 w Warszawie |
21 maja 2014
Sylwia Gruchała - szermierka
|
|
|
13 maja 2014
Robert Korzeniowski - chód sportowy
|
|
|
4 marca 2014
Ryszard Parulski - szermierka
|
|
|
21 stycznia 2014
Lech Koziejowski - szermierka
|
|
|
17 grudnia 2013
Władysław Zieliński - kajakarstwo i Kazimierz
Czarnecki - podnoszenie ciężarów
|
|
|
20 listopada 2013
Andrzej Wroński - zapasy w stylu klasycznym
|
|
|
8 października 2013
Mariusz Czerkawski - hokej
|
|
|
2 października 2013
Jan Kowalczyk - jeździectwo
|
|
|
25 września 2013
Marian Sypniewski - szermierka
|
|
|
|
Spotkania w Szkole Podstawowej nr 1 w
Wyszkowie |
290 kwietnia 2014
Kamila Lićwinko - skok wzwyż i Michał Lićwinko
- trener
|
|
|
20 marca 2014
Mirosław Baum - sędzia międzynarodowy w piłce ręcznej
|
|
|
5 września 2013
Lesław Ćmikiewicz - piłka nożna
|
|
|
|
|
|
Góra strony |
Rok szkolny 2012/2013
Spotkania w Młodzieżowym Ośrodku
Socjoterapii nr 7 w Warszawie |
16 kwietnia 2013
Sylwia Bogacka - strzelectwo
|
|
|
20 marca 2013
Paweł Nastula - judo, KSW
|
|
|
23 lutego 2013
Przemysław Miarczyński - żeglarstwo i Krzysztof
Ślusarz - menager
|
|
|
7 stycznia 2013
Ryszard Wolny - zapasy
|
|
|
18 grudnia 2012
Lesław Ćmikiewicz - piłka nożna
|
|
|
26 listopada 2012
Jerzy Kraska - piłka nożna
|
|
|
14 listopada 2012
Ruben Limardo Gascon - szermierka i Ruperto Gascon
Carreno - trener
|
|
|
23 października 2012
Józef Grudzień - boks
|
|
|
1 października 2012
Jacek Wszoła - skok wzwyż
|
|
|
17 września 2012
Bartłomiej Wojciech Bonk - podnoszenie ciężarów
|
|
|
13 września 2012
Jan Szczepański - boks
|
|
|
12 września 2012
Zofia Klepacka - żeglarstwo i Aleksandra
Tomaska - menager
|
|
|
6 września 2012
Robert Sycz - wioślarstwo
|
|
|
|
Spotkania w Szkole Podstawowej nr 1 w
Wyszkowie |
13 maja 2013
Zbigniew Boniek - piłka nożna, prezes PZPN
|
|
|
26 lutego 2013
Przemysław Miarczyński - żeglarstwo
|
|
|
18 stycznia 2013
Jakub Kwiatkowski - rzecznik prasowy PZPN
|
|
|
26 listopada 2012
Jerzy Kraska - piłka nożna
|
|
|
14 listopada 2012
Ruben Limardo Gascon - szermierka i Ruperto Gascon
Carreno - trener
|
|
|
25 października 2012
Adrian Zieliński - podnoszenie ciężarów i Jerzy
Śliwiński - trener
|
|
|
12 września 2012
Zofia Klepacka - żeglarstwo i Aleksandra
Tomaska - menager
|
|
|
|
Spotkania w
Zespole Szkół
im. Wł. St. Reymonta w
Zabrodziu |
20 listopada 2012
Zofia Klepacka - żeglarstwo
|
|
|
|
Spotkania w
Zespole Szkół w
Dąbrówce |
20 listopada 2012
Zofia Klepacka - żeglarstwo
|
|
|
|
Spotkania w
Zespole Szkół w
Rząśniku |
26 listopada 2012
Jerzy Kraska - piłka nożna
|
|
|
|
Spotkania w Gimnazjum nr 144 w Warszawie |
28 listopada 2012
Magdalena Fularczyk - wioślarstwo
|
|
|
|
|
Góra strony |
|
Rok szkolny 2011/2012
Spotkania w Młodzieżowym Ośrodku
Socjoterapii nr 7 w Warszawie |
16 maja 2012
Andrzej Supron - zapasy w stylu klasycznym
|
|
|
18 kwietnia 2012
Ryszard Szurkowski - kolarstwo szosowe
|
|
|
14 marca 2012
Robert Skolimowski - podnoszenie ciężarów, Prezes Fundacji Kamili
Skolimowskiej
|
|
|
16 stycznia 2012
Paweł Wojciechowski - skok o tyczce i Włodzimierz
Michalski
- trener
|
|
|
30 listopada 2011
Andrzej Szarmach - piłka nożna
|
|
|
28 października 2011
Adam Kszczot - bieg na 800 m. i Stanisław Jaszczak
- trener
|
|
|
29 września 2011
Paweł Ludwik Skrzecz - boks
|
|
|
|
Spotkania w Szkole Podstawowej nr 1 w
Wyszkowie |
17 kwietnia 2012
Luiza Złotkowska - łyżwiarstwo szybkie
|
|
|
16 lutego 2012
Robert Skolimowski - podnoszenie ciężarów, Prezes Fundacji Kamili
Skolimowskiej
|
|
|
9 stycznia 2012
Artur Partyka - skok wzwyż
|
|
|
24 listopada 2011
Paweł Ludwik Skrzecz - boks
|
|
|
28 października 2011
Adam Kszczot - bieg na 800 m. i Stanisław Jaszczak
- trener
|
|
|
24 października 2011
Teresa Sukniewicz-Kleiber - bieg na 100 m. przez płotki
|
|
|
|
Spotkania w Zespole Szkół im. Wł. St.
Reymonta w Zabrodziu |
1 czerwca 2012
Andrzej Supron - zapasy w stylu klasycznym
|
|
|
16 lutego 2012
Robert Skolimowski - podnoszenie ciężarów, Prezes Fundacji Kamili
Skolimowskiej
|
|
|
|
Spotkanie w Zespole Szkół w
Dąbrówce |
14 maja 2012
Henryk Sozański
prof. AWF Warszawa, lekkoatleta, trener, autor publikacji naukowych
|
|
|
|
Spotkanie w Zespole Szkół w Pułtusku |
28 maja 2012
Henryk Sozański
prof. AWF Warszawa, lekkoatleta, trener, autor publikacji naukowych
|
|
|
|
Spotkanie w Szkole Podstawowej w
Jackowie Górnym |
24 października 2011
Teresa Sukniewicz-Kleiber - bieg na 100 m. przez płotki
|
|
|
|
Góra strony |
|
Rok szkolny 2010/2011
Spotkania w Szkole Podstawowej im. Jana
Brzechwy w Lucynowie |
13 maja 2011
Janusz Gałązka - piłka siatkowa |
|
|
13 stycznia 2011
Przemysław Czerwiński - skok o tyczce
|
|
|
27 października 2010
Sebastian Kawa - szybownictwo
|
|
|
6 października 2010
Tomasz Majewski - pchnięcie kulą
|
|
|
20 września 2010
Ks. Paweł Łukaszka - hokej
|
|
|
|
Spotkania w Młodzieżowym Ośrodku
Socjoterapii nr 7 w Warszawie |
7 czerwca 2011
Luiza Złotkowska - łyżwiarstwo szybkie.
|
|
|
7 marca 2011
Marcin Lewandowski - bieg na 800 m. i Tomasz
Lewandowski - trener
|
|
|
13 stycznia 2011
Anita Włodarczyk - rzut młotem i Urszula
Grąbczewska - fizjoterapeutka
|
|
|
16 grudnia 2010
Michał Jeliński - wioślarstwo
|
|
|
18 listopada 2010
Marcin Dołęga - podnoszenie ciężarów
|
|
|
27 października 2010
Sebastian Kawa - szybownictwo
|
|
|
6 października 2010
Tomasz Majewski - pchnięcie kulą
|
|
|
20 września 2010
Kś. Paweł Łukaszka - hokej
|
|
|
|
Spotkania w Szkole Podstawowej nr 1 w
Wyszkowie |
13 stycznia 2011
Anita Włodarczyk - rzut młotem i Urszula
Grąbczewska - fizjoterapeutka
|
|
|
|
Spotkanie w
Zespole Szkół w
Dąbrówce |
18 listopada 2010
Marcin Dołęga - podnoszenie ciężarów
|
|
|
|
Spotkanie w
Zespole Szkół
im. Wł. St. Reymonta w
Zabrodziu |
27 października 2010
Sebastian Kawa - szybownictwo
|
|
|
|
|
Góra strony |
|
Rok szkolny 2009/2010
Spotkania w Zespole Szkół im. Wł. St.
Reymonta w Zabrodziu |
25 stycznia 2010
Marcin Dołęga - podnoszenie ciężarów |
|
|
15 stycznia 2010
Janusz Gerard Peciak - pięciobój nowoczesny
Urszula Jankowska - łyżwiarstwo szybkie
|
|
|
13 stycznia 2010
Arkadiusz Miłoszewski i Leszek Karwowski - piłka koszykowa
|
|
|
26 października 2009
Robert Sycz - wioślarstwo
|
|
|
20 października 2009
Danuta Dmowska - Andrzejuk i Robert Andrzejuk - szpada
|
|
|
15 października 2009
Maja Włoszczowska - kolarstwo górskie Andrzej
Piątek
- trener
|
|
|
7 października 2009
Piotr Małachowski - rzut dyskiem
|
|
|
5 października 2009
Karol Kłos - piłka siatkowa
|
|
|
10 września 2009
Dariusz Goździak - pięciobój nowoczesny
|
|
|
|
Spotkanie w Zespole Szkół w Długosiodle |
15 stycznia 2010
Janusz Gerard Peciak - pięciobój nowoczesny
Urszula Jankowska - łyżwiarstwo szybkie
|
|
|
|
Spotkanie w Zespole Szkół w Starym
Bosewie |
25 stycznia 2010
Marcin Dołęga - podnoszenie ciężarów
|
|
|
|
Spotkanie w Zespole Szkół w
Trzciance |
13 stycznia 2010
Arkadiusz Miłoszewski i Leszek Karwowski - piłka koszykowa
|
|
|
|
Spotkania w Szkole Podstawowej nr 1 w
Wyszkowie |
7 maja 2010
Sylwester Bednarek - skok wzwyż
|
|
|
7 października 2009
Piotr Małachowski - rzut dyskiem
|
|
|
|
Spotkania w
Zespole Szkół w
Dąbrówce |
7 maja 2010
Sylwester Bednarek - skok wzwyż
|
|
|
20 października 2009
Danuta Dmowska - Andrzejuk i Robert Andrzejuk - szpada
|
|
|
|
|
Góra strony |
|
Rok szkolny 2008/2009
Spotkania w Zespole Szkół im. Wł. St.
Reymonta w Zabrodziu |
6 maja 2009
Piotr Nurowski - Prezes PKOL
Adam Krzesiński - floret
Marian Sypniewski - floret |
|
|
31 marca 2009
Artur Noga - bieg na 110 m. przez płotki
Andrzej Radiuk
- trener
|
|
|
15 grudnia 2008
Szymon Kołecki i Arsen Kasabijew - podnoszenie ciężarów
|
|
|
25 listopada 2008
Beata Mikołajczyk - kajakarstwo Wiesław Rakowski
- trener
|
|
|
20 listopada 2008
Mariusz Czerkawski - hokej
|
|
|
17 października 2008
Kajetan Broniewski - wioślarstwo
|
|
|
1 października 2008
Łukasz Maszczyk - boks
|
|
|
|
Spotkanie w Szkole
Podstawowej w Jackowie Górnym |
15 grudnia 2008
Szymon Kołecki i Arsen Kasabijew - podnoszenie ciężarów
|
|
|
|
Spotkania w Szkole Podstawowej nr 1 w
Wyszkowie |
31 marca 2009
Artur Noga - bieg na 110 m. przez płotki Andrzej Radiuk
- trener
|
|
|
|
Spotkanie w Zespole Szkół w
Brańszczyku |
21 czerwca 2009
Jacek Fafiński - zapasy w stylu klasycznym
|
|
|
|
Góra strony |
|
Rok szkolny 2007/2008
Spotkania w Zespole Szkół im. Wł. St.
Reymonta w Zabrodziu |
17 stycznia 2008
Waldemar i Bartłomiej Marszałek - sporty motorowodne
|
|
|
20 listopada 2007
Arsen Kasabijew - podnoszenie ciężarów Iwane
Grikourowi - trener
|
|
|
22 października 2007
Anna Jesień - bieg na 400 m. przez płotki Paweł
Jesień - trener
|
|
|
11 października 2007
Aleksandra Socha - szabla
|
|
|
|
Spotkania w Szkole
Podstawowej w Jackowie Górnym |
6 marca 2008
Lidia Chojecka - biegi średnie i długie
|
|
|
17 stycznia 2008
Waldemar i Bartłomiej Marszałek - sporty motorowodne
|
|
|
20 listopada 2007
Arsen Kasabijew - podnoszenie ciężarów Iwane
Grikourowi - trener
|
|
|
22 października 2007
Anna Jesień - bieg na 400 m. przez płotki Paweł
Jesień - trener
|
|
|
11 października 2007
Aleksandra Socha - szabla
|
|
|
|
Spotkania w Szkole Podstawowej nr 1 w
Wyszkowie |
11 października 2007
Aleksandra Socha - szabla
|
|
|
|
Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 2 w
Wyszkowie |
22 października 2007
Anna Jesień - bieg na 400 m. przez płotki Paweł
Jesień - trener
|
|
|
Spotkanie w Szkole Podstawowej w
Woli Mystkowskiej |
20 listopada 2007
Arsen Kasabijew - podnoszenie ciężarów Iwane
Grikourowi - trener
|
|
|
Spotkanie w Zespole Szkół w
Somiance |
17 stycznia 2008
Waldemar i Bartłomiej Marszałek - sporty motorowodne
|
|
|
|
Spotkanie w
Szkole Podstawowej
w Zabrodziu |
6 marca 2008
Lidia Chojecka - biegi średnie i długie
|
|
|
|
Góra strony |
|
Rok szkolny 2006/2007
Spotkania w Zespole Szkół w Rząśniku |
15 marca 2007
Krzysztof Włodarczyk - boks
|
|
|
15 luty grudnia 2007
Szymon Kołecki - podnoszenie ciężarów
|
|
|
22 grudnia 2006
Marta Dziadura - pięciobój nowoczesny
|
|
|
15 listopada 2006
Marcin Dołęga - podnoszenie ciężarów
|
|
|
|
Spotkania w Szkole
Podstawowej w Jackowie Górnym |
15 listopada 2006
Marcin Dołęga - podnoszenie ciężarów
|
|
|
2 października 2006
Aneta Pastuszka-Konieczna i Katarzyna Pastuszka - kajakarstwo
|
|
|
13 września 2006
Grażyna Rabsztyn - bieg na 100 m. przez płotki
|
|
|
11 września 2006
Zenon Jaskuła - kolarstwo szosowe
|
|
|
Spotkania w Szkole Podstawowej nr 1 w
Wyszkowie |
2 października 2006
Aneta Pastuszka-Konieczna i Katarzyna Pastuszka - kajakarstwo
|
|
|
13 września 2006
Grażyna Rabsztyn - bieg na 100 m. przez płotki
|
|
|
11 września 2006
Zenon Jaskuła - kolarstwo szosowe
|
|
|
|
Spotkanie w Szkole Podstawowej w
Porządziu |
15 listopada 2006
Marcin Dołęga - podnoszenie ciężarów
|
|
|
Spotkanie w Szkole Podstawowej w
Lubielu Starym |
22 grudnia 2006
Marta Dziadura - pięciobój nowoczesny
|
|
|
|
Góra strony |
|
Rok szkolny 2005/2006
Spotkania w Szkole
Podstawowej nr 1 w Wyszkowie |
23 luty 2006
Czesław Lang- kolarstwo szosowe
|
|
14 grudnia 2005
Danuta Dmowska - szpada
|
|
6 grudnia 2005
Urszula Kielan - skok wzwyż
|
|
19 października 2005
Tomasz Majewski -
pchnięcie kulą
|
|
17 października 2005
Monika Pyrek - skok o tyczce
Norbert Rokita menadżer sportowy |
|
23 września 2005
Marek Dąbrowski -
floret
|
|
Spotkania w Szkole
Podstawowej w Jackowie Górnym |
23 luty 2006
Czesław Lang- kolarstwo szosowe |
|
14 grudnia 2005
Danuta Dmowska - szpada |
|
23 września 2005
Marek Dąbrowski -
floret
|
|
6 grudnia 2005
Urszula Kielan - skok wzwyż |
|
19 października 2005
Tomasz Majewski -
pchnięcie kulą
|
|
17 października 2005
Monika Pyrek - skok o tyczce
Norbert Rokita - menadżer sportowy |
|
Spotkania w Szkole Podstawowej w
Kamieńczyku |
19 października 2005
Tomasz Majewski -
pchnięcie kulą |
|
17 października 2005
Monika Pyrek - skok o tyczce
Norbert Rokita - menadżer sportowy |
|
23 września 2005
Marek Dąbrowski -
floret
|
|
Spotkanie w Szkole Podstawowej w
Leszczydole Starym |
6 grudnia 2005
Urszula Kielan - skok o tyczce |
|
|
Góra strony |
|
Rok szkolny 2004/2005
Spotkania w Szkole Podstawowej nr 1 w
Wyszkowie |
16 czerwca 2005
Tomasz Wałdoch -
piłka nożna |
|
10 marca 2005
Agata Wróbel -
podnoszenie ciężarów
Ryszard Soćko - trener |
|
11 stycznia 2005
Anna Rogowska - skok
o tyczce
Jacek Torliński - trener |
|
23 listopada 2004
Ryszard Wolny -
zapasy w stylu
klasycznym
|
|
11 października 2004
Ryszard Bosek -
piłka siatkowa |
|
Spotkania w Szkole Podstawowej w Białym
Błocie
|
10 marca 2005
Agata Wróbel -
podnoszenie ciężarów
Ryszard Soćko - trener |
|
11 stycznia 2005
Anna Rogowska - skok
o tyczce
Jacek Torliński - trener |
|
11 października 2004
Ryszard Bosek -
piłka siatkowa |
|
|
|
Góra strony |